ultravytrvalost  

Sportovní čtvrtletník pro všechny, kteří chtějí vědět víc o běhání.

Miloš Škorpil mi zaslal textovou část 1.čísla časopisu Ultravytrvalost, kterou Vám tímto předkládám ve www podobě. Další čísla si můžete objednat níže uvedeným způsobem. Podle slov Miloše tento časopis by měl být určen všem běžcům, kteří běhají od 10km výše.                                 Zbyněk

Ročník 1 Číslo 1 Cena 40,- Kč

Vážení předplatitelé a čtenáři,

předem vám děkujeme za projevenou důvěru a doufáme, že budete s naším novým časopisem spokojeni a stane se přínosem ve vašem sportovním i osobním životě.

Již v minulém roce jsme se pokusili zvýšit popularitu ultramaratonu tím, že jsme publikovali v několika časopisech články s touto tématikou. A tak se o ultramaratoncích a jejich aktivitách měli možnost dozvědět čtenáři několika českých periodik (Atletika, Dobrodruh, Runholic, BMD-Maraton, Dotek). Ne ve všech periodikách, kam jsme naše příspěvky nabízeli, byl prostor pro tuto tématiku, a když se prostor našel, nebyl vždy v takovém rozsahu, jaký bychom si přáli.

Proto jsme se rozhodli založit ULTRAVYTRVALOST, ve které Vás chceme čtvrtletně informovat o ultamaratonských bězích, dalších ultrasportech a všem co s touto tématikou souvisí.

Jelikož nemůžeme být všude a nemohou se k nám dostat všechny zprávy a informace, prosíme Vás touto cestou o spoluvytváření našeho společného časopisu. Od této spolupráce očekáváme, že nám budete zasílat materiály, které budou zajímat naše čtenáře a současně přispějí k rozvoji ultrasportů v České republice.

Předem Vám děkujeme za Vaše příspěvky a věříme, že se budete těšit na každé nové číslo ultavytrvalosti.

Jan Šourek a Miloš Škorpil


Vydává: Miloš Škorpil a Jan Šourek

Bližší informace :

Jan Šourek tel./fax: 02/ 78 20 177

Miloš Škorpil tel. 02/ 855 60 57 večer nebo 02/ 242 13 290

během dne 0604 800 392

roční předplatné: 120,- Kč

jednotlivá čísla: 40,- Kč

Předplatné zašlete složenkou typu C na adresu: Kopii ústřižku o zaplacení zašlete na adresu:

Jan Šourek Miloš Škorpil

Dětská 266 Lublinská 575

100 00 Praha 10 181 00 Praha 8

 

Ceník Inzerce:

Polovina strany A5 500,- Kč

Jedna strana A5 800,- Kč

Možnost vkládané inzerce – osobní dohoda

Možnost recipročních služeb – osobní dohoda

Sleva pro předplatitele 25%

Závěrem

Vážení čtenáři, toto číslo vychází v mimořádném rozsahu 32 stran, zejména s ohledem na materiály, které nesnesly časové prodlení (temnínovka, vyhlášení poháru apod.). Plánovaný rozsah následujících čísel je 20 – 24 stran.

Ještě jednou děkujeme, zejména předplatitelům, za projevenou důvěru.

Ultravytrvalost č. 2 vyjde přibližně koncem dubna.